logo

Trade – Logistics – Services

  Tel.: +420 775 627 827

logo

Trade – Logistics – Services

  Tel.: +420 775 627 825

O nás

Vážení obchodní přátelé,

s radostí vás vítáme na našich nových stránkách, kde vám představíme naši firmu a zároveň vám touto cestou nabízíme své služby.

TLS Moravia je ryze česká firma s mnohaletými bohatými zkušenostmi nejen na dopravním poli.

Zabýváme se vnitrostátním a mezinárodním zasílatelstvím v silniční nákladní dopravě, skladováním přepravovaného zboží, případně Vám zabezpečíme správné zabalení přepravovaného zboží. V mezinárodní dopravě prioritně poskytujeme služby především v importu zásilek z celé Evropy včetně Ukrajiny. Na zabezpečení vnitrostátních přeprav využíváme služeb českých dopravců.

Dlouhodobě spolupracujeme se spoustou významných dopravních evropských firem, takže pro nás není problém zajistit přepravu zboží z kteréhokoliv místa na jiné po celé Evropě.

Jsme dynamický tým, schopný komunikovat ve třech světových jazycích. Naší snahou je, aby naše práce, spolupráce vedla vždy k oboustranné spokojenosti.

Jsme mladí, kreativní, pružně reagující na nečekané problémy a komplikované situace. Sledujeme dění v celé Evropě, máme přehled o veškerém aktuálním stavu na trhu. Naší devízou je vstřícnost a ochota být vám neustále k službám. V kontaktu se svými partnery upřednostňujeme individuální přístup, abychom co nejlépe splnili jejich požadavky.

V roce 2011 jsme rozšířili svou podnikatelskou činnost také o služby v telekomunikacích, IT sektoru, internetové bezpečnosti, grafiky a webdesignu. Všechny dostupné informace o této části naší firmy naleznete zde.

Jsme spolehliví a zodpovědní. VYZKOUŠEJTE SI NÁS V PRAXI!